| KeyoAsurame a întrebat:

Am si eu o intrebare despre jocuri...
daca joaca cineva CS 16 sa imi spuna
cum sa plantez o bomba caci imi place sa fiu de partea teroristilor si stiu doar sa apas pe 5 ca sa imi vad bomba dar ca sa o plantez nu stiu

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Trebuie sa fii in A sau B pe harta. Probabil ai vazut sageti sau A B pe mapa, te duci ori in A ori in B, apesi pe 5, dupa pe click ca sa tii bomba in mana si dupa tii apasat pe click 1 ( click'ul cu care impusti ) si o sa plantezi bomba in, nu mai tin minte 5 secunde.