| SneX12301 a întrebat:

Am un DELL optiplex gx520 cu urmatoarele configuratii: procesor Intel pentium 4 de 3.00, 1gb ddr2, placa video 256mb integrata, credeti ca mi-ar merge cs go, si daca da cam ce FPS as avea, sau daca nu merge credeti ca daca ii mai bag 4 gb ram si o placa video de 1 gb va merge?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Poti sa pui tu si 100gb de ram. Fara o placa video dedicata nu o sa duca CS. I-ati o placa video dedicata ( minim un r7 240 ) si mai pune macar 2gb de ram.

| TechGuyTpu a răspuns:

No way, placa video prea proasta