| Batman12 a întrebat:

Am windows 7 si mi-am intalat fifa 99 ce programe trebuie sa descarc pentru a imi merge :funda

Haideti ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Pai,cum sa-ti zic...Nu totul se rezolva descarcand un program. Windows 7 e foarte, foarte nou si fifa 99 e foarte foarte vechi.Din aceasta cauza e foarte mare sansa ca fifa 99 sa nu fie compatibila cu windows 7.Mai bine instaleaza-ti Fifa 2008-2013(astea le-am testat si eu, pe windows 7 si 8).

Daca vrei neaparat fifa 99 atunci insaleaza windows XP sau vreun windows mai vechi.

Mult noroc.