| Diablo13 a întrebat:

Are cineva un wall bun si sa imi dea si un tutorial sau sa imi zica, cum il activez? dau funda:X! 1

Răspuns Câştigător
| vladsipunct2016 a răspuns:

Sfatul meu e sa lasi codurile dar e treaba ta ce faci : uite linkul de unde il descarci : http://fisierulmeu.ro/226PDKY36Y7K/wall-1-6-coduri-cs-rar.html descarci de acolo si apoi il instalezi oriunde pe computer. Dupa acea dai dulbu click pe chestie aia care ai descarcat-o si cauti Cs-ul unde il ai tu dar ATENTIE selecteaza iconita cu Half-Life nu cu Cs. Dupa aceea intri in cs si gata. Configurezi codu de pe Insert. Funda?