| Cata_6501 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un site unde sa imi fac un forum dar nu forumgratuit.
un site care sa nu aiba la final : nume.forumz.ro...sa aiba nume.ro...dar sa fie gratuit.
Si as mai vrea sa stiu unde pot hosta un server de samp?

1 răspuns:
| Dulceraucelmairau a răspuns:

Salut imi pare rau sa te dezamagesc dar asa ceva nu poti fara a plati:| un domeniu.ro e cam 4 euro pe luna si un domeniu.com e cam 5 euro si hostat uite aici http://hqh.ro/ am avut hostat un sv cam un an si ceva firma e super oke e condusa de un baiat de treaba vezi acolo detalii :P