| BoOgGhHyY a întrebat:

As vrea un joc sa semene cu realitatea am auzit ca ar fi un joc ceva de genu asemanator cu un gta dar trebuia sa iti formezi o banda ata si sa vinzi droguri etc.(dau funda bineinteles) daca stiti raspunsu. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| playin a răspuns:

Acest joc il stiu eu se numeste SCARFACE vinzi drogucri iti cumperi masini iti cumperi hoteluri case de toate sigur asta e funda?

3 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Incearca SAMP Mod Hard RP sau Medium RP alea sunt ca in viata realawinking

| Creed a răspuns:

The good father, gta, samp happy.

| Catalin_3561 a răspuns:

Mafia 1 sau asta mai nou 2winking