| Hagane666 a întrebat:

Aşadar... Am downloadat League of Legends... S-a descărcat cică, îmi apare iconiţa pe desktop, iar după cam 1 după ce dau click pe ea *apare logo-ul şi toate cele, mi se deschide o fereastră în care se mai încarcă nu ştiu ce* se blochează laptop-ul şi sunt nevoită să îl închid forţat.
Aveţi idee ce aş putea face ca să meargă? q.q Mulţumesc anticipat.
Da, ştiu că explicaţiile mele sunt geniale.

1 răspuns:
| Hey_Ionut_1996 a răspuns:

Da sunt geniale... incearca sa te uiti la erintele de sistem ale jocului apoi in sistemul tau ''pc'' si ai grija ca sistemul tau sa poate suporta jocul din toate privintele ram ..hard ..procesor..placa video...