| Bucataru_Andreea_Lavinia_1993 a întrebat:

Ati auzit de League of Legends? E un joc super tare in care voi controlati pe deplin caracterul, va creati o strategie si luptati in echipa! Puteti participa la competitii si castiga chiar bani(euro), insa e mai greu, trebuie sa fii foarte bun...

Daca vreti sa sa inscriti, va rog faceti-o la acest link :
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4f7487d935703379420479

NU este vreun virus sau ceva! Daca va inscrieti de pe acest link si va cresteti contul pana la level 5, primesc eu un micut bonus pe contul meu!
Dati-i o sansa. E mai greu la inceput, dar va garantez ca va va placea! In special baietii cred ca sunt interesati, dar si fetele, bineinteles!

1 răspuns:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Eu l-am jucat timp de un an si pot spune ca e foarte bun jocul merita incercat.