| vangheliss99 a întrebat:

Auzitzi am un pc cu 1 g ram, si 2.0 ghz, imi ziceti si mie un joc de maxim 2-3 GB, care sa fie shooter sa fi in Irak sau afganistan si sa ai deastia deai tai in imi toate missiunile, da nu call of duty, nici ghost recon, altele care sa fie macar de 1 gb ram la recomandat sau la minimum, dau funda!

Răspuns Câştigător
| andreigroza19 a răspuns:

Deci Memoria RAM e memoria PC iar memoria in GB, MB e memoria de pe hard disk.2-3Gb in hard aubig grinleta Force:
Land Warrior,Task Force Dagger, Extreme 2, Black Hawk Dawn(toate sunt delta force doar fiecare cu misiuni si mape diferite)

1 răspuns:
| andreigroza19 a răspuns:

Delta Force...