| NirvanaE a întrebat:

1) De unde pot lua un cod special de ala pentru Magazinul De Coduri de pe Webkinz?
2)Am Abonament Lux(tot pentru Webkinz). Unde il bag ca sa il am pe `net?
Funda cel mai rapid si corect raspuns!

Răspuns Câştigător
| KiryuZero a răspuns:

2)intra pe www.ganzestore.com si mai jos va fi ceva cu abonamentul de lux(un fel de imagini)da click pe aia si dupa dai mai jos si o sa scrie ceva cu "reedem code" dai acolo si gta
1)la orcie magazin cu webkinz:))
ps:trebuie sa ai cont pe ganz estore
pps:funda?

2 răspunsuri:
| SexyBunny a răspuns:

1) De la Real, Cora. etc.
2) trebuie sa gasesti undeva pe site. ca eu nu ma pricep. si nu prea stiu laughing

| yanageo a răspuns:

Deci codurile le iei de la magazine (de pe strada) eu am dat 7 lei si scrii cu caps lock codul la magazinul de coduri. Bafta!:*