| Husterm a întrebat:

am facut un server de metin2 cu hamchi si mie imi merge sa fac cont si sa ma conectez dar can ii dau unui priete nu merge nici sa fac cont nici sa intre pe server ii apare EROARE LA CONECTAREA LA SERVER! Imi puteti spune de ce sa intampla asta?

2 răspunsuri:
| TiruFlorin a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa puna pe serverul pe care esti si tu din setari

| Husterm explică:

Mane am rezolvat cu pagina dar nu merge i-am dat datele de la hamchi si o schimbat la mc ip meu de la hamchi.100 si-o facut cont dar tot EROARE LA CONECTARE LA SERVER apare dc?