| YoyoMada a întrebat:

Buna am o intrebare sper sa ma ajutati va rog frumos sad Caut de mult timp un joc cu ski in care iti alegeai un caracter ce culoare sa fie, si faceai curse cu mai multi jucatori dar nu era online, era de descarcat si cu curse. Alegeai daca sa fie culoarea mov, verde, rosu... etc. Va rog ajutati-ma daca stiti, cum se cheama?

1 răspuns:
| cristiboss123 a răspuns:

Da si eu mil amintesc inainte sa-mi bag internet doar pe el ma jucam imi pare rau dar nu mai stiu sigur parca era piloti nascar