| CAMIOANIEEE a întrebat:

Buna am o problema cu cs-ul.De cand am intrat pe un server imi scrie sus acolo langa joc nou imi scrie doar cs server 1 si cs server 2 si daca dau pe ambele ma duce doar pe un server.Nu ma mai lasa sa ma joc cu boti, daca dau joc nou ma duce doar pe un anumit server sau daca da gaseste server la fel face. Ce ar trebui sa fac
Va rog funda

Răspuns Câştigător
| PlfacT a răspuns:

Trebuie sa intri unde ai tu cs-ul de exemplu: Disk Local: C/Program Files/Counter Strike 1.6/cstrike/resource iar de acolo tebuie sa stergi Game Menu.res
Sper ca te-am ajutat... Ma poti contacta www.ghitadariusblog.blogspot.com sau la
www.pai-pad.blogspot.com
sau la ID de Messenger: plfact_pgl