| GuessWhoo a întrebat:

am si eu o intrebare. E o misiune la gta san andreas unde trebuie sa mergi intr-o casa la un batran sa furi ceva (cred) si nu stiu cam ce trebuie sa fac. Puteti sa imi spuneti ce trebuie sa fac? va rog (dau funda)

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Pai in casa aia trebuie sa mergi incet, trebuie sa apesi tasta w si alt, apoi in timp ce mergi incet, dai enter langa o cutie ca sa o furi, si o duci la masina aia de afara, dar vezi ca sunt mai multe cutii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In casa lui sunt mai multe cutii si trebuie sa le duci la masina. Dar mergi incet sa nu te auda(sa nu se incarce bara aceea din stanga).

| AlinKun a răspuns:

Intra in casa sa nu faci zgomot ca se trezeste si cauta cutiile acele te duci la una dai enter si o va ridica apoi trebuie sa o duci la masina afara dar tot asa fara sa faci zgomot daca se scoala batranul e mission failed

| dani112 a răspuns:

Te duci in casa cum au zis ceilalti doar ca atunci cand merti ti apasat L-alt