| xHellBoYx a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare legata de metin2ro:La cate secunde se undita ca sa prinzi un peste?Eu daca am o undita+3 cu 14puncte...chiar daca nu trag la exact 3secunde sau nu stiu cate,se prinde vreun peste?

Răspuns Câştigător
| TheWoolf a răspuns:

Deci nu depinde in primul rand de + la fiecare metin trebuie cand iti apare iconita aia cu pestele sa numeri rapid 1 2 3 si cand ai ajuns la 3 si trebuie sa zici 4 apesi space happy incearca nu se prinde mereu adica nu poti sa prinzi peste dupa peste ar fi chiar culmea happy funda?