| Cineva5 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am uitat parola de la calculator (de la user) si nu stiu cum sa o sparg sau sa ii fac ceva sa pot intra in calculator.Mentionez ca am Windows 7 ultimate si am decat un singur user nu am si administrator.Are cineva vreo solutie?(Ma scuzati daca e nepotrivita categoria)

Răspuns Câştigător
| IGUAIN a răspuns:

Nu poti face nimic, ca sa o spargi...doar daca reinstalezi Windowsulwinking. Bafta!

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Nu te lau dupa aal nu reinstala windowsul! dam mesaj iti zic eu cum!

| yonyckatar3 a răspuns:

Foarte usor si simplu iti voi spune chiar pe TPU.
Mergi Start dai clik la Control Panel si dai clik User Account si dai clik pe user-ul tau si apoi iti arataremove password dar dai accept nu trebuie sa scrii parola daca nu imi merge fa-ti un user nou iti voi spune acum Apesi pe User Accounts si dai clik la Create my account si dai clik pe el apoi iti scrie sa au un user si scricare vrei tu dai next si dau Administrator dai create my accounts si apoi ai reusit dupa ce apesi numele tau pe care ai reusit sa scrii numele tau apesi pe el si dai create a new account si iti apare sa scrii parola dar in jos iti scrii parola ta ca sa nu mai uiti si apoi dai next si apoi ai reusit. Sper ca ti-am fost de ajutor! bafta Funa?