| al3xandru91 a întrebat:

as dori sa stiu care sunt cele mai tari servere private de metin2, rate bune, nu conteaza limba, si sa nu se downloadeze in .rar.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| ovidiu96 a răspuns:

Streetmt2 e superr ratele 1000 on 24/24 gm prietenosi e PVM si PVP ai aici siteul (pentru downloadare ia clientul abesegara3.7)http://streetmt2.ucoz.com/

| Alcineva a răspuns:

Empirelegacy(empiremt2) www.empirelegacy.net deocamdata is in reparatii... si apropo nu se downloadeaza in rar si CRONIKAL e cel mai populat server

| Alex_2390 a răspuns:

Iti recomand Candylongju cativa cred ca ma stiu ma cheama NuTrOxRo de pe regatul albastru cu breasla RvD daca te bagi ale3xandru91 pe candy iti dau un caos +9 si posedata +9 p+9 love struck