| XxLegendariosxX a întrebat:

Cine imi poate da si mie un cont activat de la Wolfquest? Dau fundita la cel care merge.Voi mai pune niste intrabari despre joc pentru cine a jucat...

1 răspuns:
| Nichifor_Alex_1995 a răspuns:

Pai cont nu iti pot da dar iti pot da niste sfaturi :
Salut.
In primul rand apesi tasta M si vezi acolo 3 cercuri mov.
Mergi in fie care dintre ele pana vezi un lup.
Acolo mai injos on tabelasul ala o sa iti apara hello there, i like you...
Apoi la lup o sa ii apara cate o inimioara pe rand pana are 5.
Si cand are 5 inimioare dai let's play sau nu mai stiu ce era.
Si gata.
Apoi intri la meniu si il salvezi.
Dupa aia iesi din joc si intri iar. Dar nu mai dai pe prima parte dai pe a doua. Era ceva cu Sh.
dupa aceea dai iar pe M pentru harta apoi o inchizi. Dar inainte sa inchizi harta iti alegi de acolo vizuina si mergi la ea.
Dupa ce ti-ai ales vizuina trebuie sa iti marchezi teritoriul ( sa faci pipi ) pana iti arata acolo 100%.
Si apoi cand ai facut 100% iti apar pui si te lasa sa le dai nume.
Sper ca am fost de ajutor.
Funda?