| tazz4 a întrebat:

Cum pot afla adresa de facebook a unei persoane daca nu ii stiu numele, dar ii stiu tara? Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Adresa de facebook? Şi cunoşti doar ţara? Te anunţ că pe FB sunt sute de mii de oameni din fiecare ţară. Dacă nu ştii numele, prieteni comuni care te pot conduce la persoană sau măcar adresa de e-mail, să îl adaugi în listă şi să dai la ''Căutare prieteni'')poate poate îţi acceptă), atunci nu ai cum să găseşti pe cineva într-o reţea de socializare aşa de mare.