| Domenykftw a întrebat:

Cum pot sa fac sa joc GTA IV si GTA IV Episodes of liberty city? Adica sa le joc pe amandoua, cand am instalat amandoua imi zicea ca unul din ele trebuie sa fie dezinstalat ca sa pot juca...:/
Dau funda pentru raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| CRISTY_6837 a răspuns:

Pai instalezi doar GTA IV Episodes of liberty city pentra ca ala le are pe aman-doua iti alegi dintre niko si aia 2 la inceput sau daca vrei sa joci si cu noko si ca unul dintre aia 2 in acelasi timp nu merge....crede`ma l-am avutwinking
SALL:*