| BiaLoredana a întrebat:

dati-mi si mie niste site-uri de pe care sa iau poze cu rame!
dau funta

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Stiu eu unul in care poti sa pui si rame, si decorezi cu tot ce vrei! ia :
http://blingee.com/......454-Selena
Asta e o poza cu selena gomez. doar ca sa-ti arata ce poti face cu poza. chiar si mai multe poti : poti sa o faci ca sa se miste!

Tu trebuie doar sa dai clik pe aia de sus care scrie " make a Blingee now!". Apoi, iti alegi poza, o decorezi, ii pui nume,, discrispion si key. Si gata! Funda?

1 răspuns:
| UnRomanOarecarare a răspuns:

Http://photofunia.com/ dai chose file browse...