| RkoRko12 a întrebat:

De ce la mt2 nu ma pot misca de pe tastele: W, A, S, D sau de pe sageti?
nu pot sa ma misc de cat de pe mouse si la dueluri e ff greu.
Funda + vot!

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Pai jocul este facut in asa fel incat sa mearga numai cu mouse...e de la game engine.

| RkoRko12 explică:

Si nu stii cum sa fac sa pot?

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.nu stiutiu dc nu iti merge tastele a,w s,d. Pota ca iti ie pus pe automat sau acolo jos in dreapta este un patratel care cand dai click pe el iti arata cateva magi,lupta automata,lupta,si, o camera, Acolo trebuie sa fie pusa camera. Daca nu e asa sterge jocul si instaleazal idnou poate ai mai mult noroc