| BubblineDance a întrebat:

Buna dragilor! Am auzit de foarte multe ori de un joc IMVU. De fiecare data nu prea mi s-a explicat cum e, dar as vrea sa il incerc. Cum e? Adica ce ar trebui sa fac? Imi puteti da o scurta descriere? Presupun ca trebuie descarcat in pc si facut cont online gen metin. Daca da, va rog frumos daca puteti sa imi dati si mie un link de unde l-as putea downloada.
Funda pentri cel mai folositor sfat :*

Răspuns Câştigător
| Fightthepower a răspuns:

Imvu e un joc virtual in care iti creezi un avatar, Te duci cu el la magazin, ii cumperi haine si vorbesti cu lumea pe Pluse.
Eu joc De 2 ani si nici acum nu m-am lasat. E dragut jocul.
Ca sa faci 5000 de Credite(Cu care iei haine avatarului) Trebuie sa dai accept la mesajul de confirmare a yahooului si trefuie sa ladi like pe facebook, Te poti inregistra pe my Yerbooh (sau ceva de genu) Oricum m-ai multe chestii de facut banii le gasesti in patratica aia in care scrie Earn Credits.
Uite de aici descarci s jocul si te si inregistrezi. http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=googblk&c=GOOGA07C20
Ptru mai multe detalii adauga-ma la prieteni pe Imvu:Ramyku sau pe yahoo S. S_S70! YAHOO.COM