| iulian214 a întrebat:

exista mod pentru driver san francisco?

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Poftim.
intri aici:
http://www.playground.ru/files/patch_driver_san_francisco_v1_01-51031/
este un buton negru: Скачать
Modificări în versiunea 1.01

Lista de modificări:

1. Bug fix cu ALT + TAB: în unele cazuri, folosind o combinație de taste ALT + TAB accident a avut loc în joc.

2. Creșterea stabilității joc on-line și performanțe îmbunătățite pe computere mai lente: în anumite circumstanțe în timpul unui joc de rețea ar putea prăbuși în joc sau în afara sincronizare cu serverul.

3. Creșterea stabilității joc on-line în condițiile de utilizare de o conexiune la internet lent.

4. Modul single-player: În unele cazuri rare, atunci când anumit joc de acțiune prăbușit. Acest lucru este stabilit.

5. Localizare corectează unele bug-uri în traducere și a revenit la locul de linii încâlcite de text.

6. Meniu / indicatori: Fixed bug cu ecran greșit de icoane, sfaturi ecran pentru unele tastaturi localizate.

7. Meniu / indicatori: Adăugat setări de sensibilitate mouse-ului, câteva fiind chei absente.

8. Sunetul în multiplayer: în unele cazuri, în timpul unui joc de rețea poate fi un sunet distorsionat.