| leonyss a întrebat:

Buna,ieri mi-am amintit de un joc dar nu stiu cum se numea ma jucam cand eram mai mic si imi placea va rog sa imi spuneti daca stiti cum se numea, deci jocul era asa : jocul era 2d cu grafici HD si erai un tip cu haine gri care avea 4 arme diferite 1 pistol sau 2 1 shotgun si o arma dinaia care trage cu 200 gloante pe minut (nu stiu cum se numeste), si trebuia sa omori monstri din fiecare camera si sa omori bossul din ultima camera dar trebuia sa gasesti o cheie pentru a deschide usa.Monstri erau :paianjeni uriasi,zombi,zombi in flacari, draci, lilieci mici, lilieci mari, etc (nu prea imi amintesc multe ). Deci va rog sa imi spuneti daca cunoasteti jocul big grin (cine il gaseste pe cel corect primeste funda).

1 răspuns:
| Florian000 a răspuns:

De unde ar trebui sa stim jocul asta din informatiile astea pot fi mii de jocuri la fel