| AlexandraSp a întrebat:

Imi spuneti va rog cum pot face in minecraft creative sa fie mapa goala? Adica fara copaci, dealuri, delivelari, apa, etc. Mai exact cam ca si aici https://www.youtube.com/watch?v=z4ASdebQ30Q

Răspuns Câştigător
| Lapusan_Leni_1996 a răspuns:

Deci mai intai intri la new game, create new world si dai la world options si dai la una cre scrie Large biomes sau explicit setezi super flat (syuper plat si dai create new world si atat

1 răspuns:
| deea2629 a răspuns:

Buna! De unde ai luat minecraftul? Eu l.am cautat dar nu l.am gasit. sad