| zekzx a întrebat:

joc hns si am auzit de un fel de script numit msh care cica da cu 20 sync in + fata de cat dai tu.Stie cineva daca exista, sau cum se face daca exista? Daca are cineva va rog postatil dau funda big grin

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

De fapt sunt unele tipuri de mouse in care poti limita viteza care o detecteaza atunci cand misti mouse-ul. oricat de repede l-ai misca, in joc nu va depasi viteza care este setata si asta ajuta la un sync mai bun.