| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Buna ma cheama alex si joc un metin2 numit Lunaris-Online metin2 sau am rog Lunaris... sa trec direct la subiect. uni depe server au un program sau alt cv care le da banii infiniti eu am niste coelgi in clasa ca stiu faza da nu vor sa mi-a spuna poate ma ajutati voi va rog mult. va roog

Răspuns Câştigător
| WikiWikiBOY a răspuns:

Iti zic eu faza de la depozit. Te duci la depozit. Dai la Banquier. Daca nu ai o parola setata scrii 12345. Intri din nou la fel adica depozit ->banquier. Acum dai la retirer des LuNa. Scrii parola ( 12345 ). Acum o sa iti apara un spatiu in care trebuie sa scrii o suma de yang care vrei sa o retragi. Acum pacaleala o tragem bazei de datewinking Daca vrei sa ai in banca 2. 1kkk scrii asa : -2100000000. Dai ok si intri iar la fel big grin depozit->banquier->retirer des LuNa->scrii parola si ai in banca 2. 1kkk. Scrii acum suma de LuNa care vrei sa o retragi si asta era chestia. Poti sa o repeti de cate ori vrei ( de cate ori ai nevoie de bani laughing ) cu asta nici un membru al staffului nu poate sa te prinda si te faci si smecher laughing Suma maxima care poti sa o ai in inventar este de 1.999.999.999. Da-mi funda si daca mai gasesc alte smecherii o sa iti spunwinking Bafta si da-mi funda da? laughing

32 răspunsuri:
| DanyBv a răspuns:

Ce au jucatorii aceia se numeste hack si este un program prin care fraudeaza jocul si daca administratorul afla ca un jucator foloseste aceest programel numit hack ii sterge contul...

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Aces program se numeste hack si is de diferite feluri:hack de yang,trade hack, hak de iteme, bug hack si hack de level.Sa nu folosesti asa ceva ca vorba aluia dany fraudeaza jocul si daca un gamemaster sau ori care membru din staff afla ca un player foloseste un tip de hack ii se:ori ii se baneaza carateru(adica nu mai poti intrea pe el)
ori cu banarea contului(iti dai samiea ca cand vr sa te loghez in joc scrie contul este blocat)de obixei cu banarea contului se face doar daca folosesti un hack peirulos de exp:de buguri de lv sau trade hack

| Alex200000 a răspuns:

Nu e hack ma e o faza la depozit

| WikiWikiBOY a răspuns:

Alex da-mi FUNda ca ti-am zis smecheria laughing

| Ace77 a răspuns:

Au hack il stiu.Dar eu nu-s trisor si n-am nevoie in depozit am la banii ogramada, nai nevoie de hack duten grota si omoara oameni dinaia exilati.Aia iti da uase de peste 1 il poti vinde cu 500kk, eu intr-o ora am facut in grota intr-o ora 50 De uase De peste.

| WikiWikiBOY a răspuns:

Alex, vezi ca s-a scos acel banquier. acum nu poti sa faci bani decat prin. arete ( oase de peste ) si alte iteme.

| andreiandronic a răspuns:

Ma am facut o modata de monstri un scheptru de lv 50 si un ninja mi-a spus sa eu arat si mi-a luat-o. mam rugat de el si mi-a dat-o dar cand mi-a dat-o am avut noroc daca stiti hakul plyzzz datil

| gabi2000 a răspuns:

Sa stii ca s-a scos acel Banquier si nu mai poti face faza dar cel mai bun mod e sa vinzi arete

| Maxim_Sergiu_1990 a răspuns:

Fklsdgkdlk fghlf klgfhk lfkh lfhklf klfghklfhkgf lhgkhl klfhklgfhlh fgkglhk lhgfk

| kojikiro a răspuns:

Dau cont de metin2 lunaris jucatorilor ce au jucat in trecut pe server.Il dau moaca
ADD request_eazy

| Aditza13 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cu un link pentru download hack luna lunaris-online...va rog dati un raspuns...Multumescbig grin

| Aditza13 a răspuns:

Buna ma numesc Adi imi da cineva link-ul de la hack luna lunaris-online va rog...Multumesc

| Wji a răspuns:

Acum serios. sunt singuru care nu-mi merge :O care ma poate ajuta. tongue adytzu_mafia10@yahoo.com :X :X

| Atat_Stefan_1984 a răspuns:

Cine imi da un cont de metin2 lunaris plz

Răspuns utilizator avertizat
| seba66 a răspuns:

Nam inteles nici odata de ce sunt asa scumpe oasele de peste? ca pe united se vand cu 50k si le gasesti si la magazin.

| seba66 a răspuns (pentru WikiWikiBOY):

Mersi pentru ajutor

| Adi_Msi_1992 a răspuns:

Wow..Chiar nu stiam ca se poate face acest lucru.O sa incerc si eu ..Si daca o sa mearga. FUNDA!

| Krissu66 a răspuns:

A fost o faza mai alexandru...a fost faza la depozit nimeni nu te prindea nimic GA, GM si scriai cat vr sa ei de acolo maxim 1.999.999.999 si iti dadea bani mereu cand aveai nevoie...dar din pacate numai e(sadsad

| dunare a răspuns:

Imi spuneyi va rog un cont la lunaris de lvl 1

| Hapchina_Radu_1977 a răspuns:

Pai eu unul ti-as spune cum sal dawloadezi, dar din pacate nici eu nu stiu.

Dar cer ajutorul de la oricine e darnic.

| valyboss730 a răspuns (pentru Atat_Stefan_1984):

Iti dau eu

| adryancool a răspuns:

Faza cu dep nu mi-a mers

| Conophidă a răspuns:

PrimeVipeR si DanyBv ce tocilari sunteti laughing) sunteti prosti sau? Acest program se numeste hack blablabla laughing))))))))))))))))) doamne feri e o faza de pe mondial care in prezent nu mai merge, da nu veni aici cu hacku tau laughing))))))

| Adina_Anton_1996 a răspuns:

Se cheama hack de yang

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869072/Metin2MultyHack_banjo_exe_rar/

Este un multyhack excelent, merge perfect singurele lucruri de nu functioneaza pe ro sunt 3xdmg si trade hack desi pe private merg nu stiu de ce.

| Gheorghe_Alexandru_1990 a răspuns (pentru WikiWikiBOY):

Amice aia e faza buna
pe metin 2 Psyhco luai coliere de 54 de la armurier cu 0 yang si le vindeai cu 100kk

| Mihalcea_Daniel_1995 a răspuns:

Dc ini da eroare cand sa intru in joc? plz raspuns

| raulbalaur a răspuns:

Uite un site pentru bani pe site si merge 100%
http://hacklunarismd2013.yolasite.com/

| juubi a răspuns:

Da unde este Banquier ca nu il gasesc?