| Mariusssssssss a întrebat:

ma numesc Marius, am 7 ani, si vreau sa apelez la voi,,, imi dati si mie un cont de farmerama cu nivel mare si cu bahamarama daca se poate ca am avut si eu cont cu nivel 68 dar mi l-a stricat varul meu fiindca eu ii l-am dat cat timp am fost in vacanta iar el i-a schimbat parola...ca statea la mine si a intrat pe mess crying deci.va rog...va implor imi dati unul?, inainte stateam toata ziua pe farmerama iar acum sunt foarte trist. daca ati putea v-as fii super recunoscator eu zic ca, conturile sa nu le puneti aici ca am vazut ca ele sunt loate de oameni rai uitati id meu maryus_10@yahoo.com sau daca vreti lasati doar id-urile voastri si le bag eu in yahoo. Va dau funda rosie uriasa la cine imi dahappy

1 răspuns:
| ionut1134 a răspuns:

Tiam bagat eu id si iti dau trei conturi de 74 24 si 54 sunt bune ala de 24 e bunicel (dar ala de 54 are nume de fata)