| Wechangetheworld a întrebat:

pentru cei care joaca lady popular de ce nu pot sa bag contul. il bag si dupa iar ma pune si tot asa nu vrea sa intre...
CE SA FAC MA ENERVEAZA RAU... OFF...
DAU FUNDA la cine poate sa-mi spuna cu rezolv problema
va rog cat mai repede...

Răspuns Câştigător
| iulyluvy a răspuns:

Da pe mi-am uitat parola intra pe mess vezi codul si incearca acea parola.Iti stie cineva parola de la cont sau de la mess? Daca la mess schimbati-o si nu o mai da la nimeni! Dar daca la cont intra pe mi-am uitat parola, intra la mess si aflati-o de la mesagges si apoi sa o scrii.Repet NU MAI DA LA NIMENI PAROLA! Fundita?

3 răspunsuri:
| Wechangetheworld explică:

Mr dar nu e problem acu parola... am mai multe conturi facute astazi si nu le-am spus la nimeni dar nu merge nici unul...off
DAR MERSI CA MI-AM RASPUNS!

| romanyta a răspuns:

Am vazut ca ai mai multe conturi poate-mi dai si mie te rog unul? am nevoie!

| Wechangetheworld explică:

Romanyta daca vrei iti pot da si unul dar mai bine iti faci contul tau personal...da-mi idul si iti arat cum (trimite un mesaj casa imi dai idu-l)