| Grama_Ovi_2000 a întrebat:

Recent mi-am cumparat Euro Truck Simulator 2 de pe steam, si am un volan genius twin wheel ff dar nu e prea ``comod`` sa te joci cu el pe jocuri cu truck, totusi e un volan de curse...Ce volan mi-ati recomanda care sa se invarta pana la 900 grade (2 rotatii complete si inca jumatate) cu schimbator si ambreaj, in afara de Logitech g25/g27 dar sa fie ceva asemanator tutusi.DAU FUNDA +VOT

2 răspunsuri:
| Bazatul59665 a răspuns:

Pai cauta g29 aici:
Volan Logitech Driving Force G29 pentru Playstation 4, Playstation 3, PC

| 07gabriel07 a răspuns:

La 900 e grade cu ambreaj si schimbator nu gasesti sub 700 second. poti opta pentru un serioux cu 270 de grade rotatie ofera o experienta buna de joc si are schimbator fata spate