| Redhead6 a întrebat:

Se joaca cineva hearthstone sau wow si ar vrea sa faca questurile cu cineva?

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Doar Diablo, sezon, nivel Hard. (fratele meu se joaca)

| Bizon95 a răspuns:

Am jucat, BLIZZARD DE RAHAT SI TRAGI APA LA VECEU
au un algoritm cu care, te lasa sa castigi, si sa pierzi
chiar daca joci bine, pierzi
chiar daca joci prost, castigi
e chestie de tinut jucatorii in joc sa nu renunte

si in general castigi de 2-3 ori, pierzi de 2-4 ori (consecutiv)

ei bine, nu am jucat perfect, DAR AM JUCAT BINE CHIAR FOARTE BINE, si am pierdut de 14 ori la rand... dupa care mi-a trecut DEFINITIV cheful de Heartstone, prea mare MAGARIA!

inainte am jucat ani de zile WoW... si acolo s-au rahatit ani buni pe Hoarda, presupun ca una sau mai multe dintre JIGODIILE DE LA FUCKZZARD juca alianta angry
si in ziua de azi sunt o tona de chestii frustrante, inclusiv cea mai fustranta dintre toate:
TREBUIE sa joci cel putin 5 ore pe zi in fiecare zi ca sa fii mediocru rasarit, altfel esti tot o frectie la picior de lemn si nu faci mai nimic seminificativ

HAIL TO THE MF BLIZZARD
SIEG HEIL, SIEG HEIL, SIEG HEIL, SIEG HEIL angryangryangryangry
javre nenorocite!

| Wr3nch a răspuns:

Grindul e mare doar daca vrei sa faci raid pe dificultatea mitica. In rest poti dormi in LFR si tot il facilaughing