| NevoieDeTine a întrebat:

Ma numesc mircea si ma joc metin2 de 2-3 ani. Am experienta si caut un server privat cu minim 500% rate. Daca s-ar putea sa fie roman si sa am si id de mess fondatorului pentru ca as vrea si GM sau GA.Va rog mult ajutati-ma. id-ul meu de mess este mircea_serban2003@yahoo.com

2 răspunsuri:
| DauCuMonitorulInchis a răspuns:

Salut, Mircea!

Un server privat care indeplinete cerintele date de tine este HammerMt2 http://hm2.zapto.org...sper sa iti placa.
PS:E roman! Bafta!

| CaTa188 a răspuns:

Pai iti dau un metin privat care o sati placa (cred) Metin 2 ro speed