| Teomari a întrebat:

Stiti vreun generator de credite imvu(hack )? Am nevoie de credite big grin. Daca stiti..lasati link-ul paginii de undee il pot descara. Ofer funda!

1 răspuns:
| iLoveWaffles a răspuns:

Hei! Nu, exista doar ca niciunul nu merge, am incercat si multe mi-au virusat computerul si pe altele le-am testat pe un cont fals si nimic nu se intamplase si dupa o luna.
Apropo, poti faci credite cu meetme, doar ca poti face doar 1500 pe zi. Inainte puteai sa faci credite nelimitate doar ca acum poti face doar 5000 cu meetme. Cauta tutoriale pe youtube daca vrei sa stii cum sa faci, ti-as explica doar ca dureaza mult. Eu am invatat singura doar ca recomand tutoriale pentru chestii de genul acesta, care sunt greu de explicat.
Adauga-ma daca vrei : SkizophrenicSouls.