| Mihail2020 a întrebat:

BUNA TPU! Am cs 1.6 bestial si nu merge sa-i fac setarile, in retea nu merge (lan, internet) ce setari trebuie facute sa mearga nu vreau sa-l schimb ca-mi place cum arata si este mai misto asa.
Vreau sa fac setarile dar nu merge deloc.
Saitul de unde am descarcat cs.
http://www.csbestial.com/download.html
Ce setari trebuie facute (dau funda cel mai bun raspuns)!

3 răspunsuri:
| Mihail2020 explică:

Nu merge.
Daca nu stiti dati-mi linkuri cu cs 1.6 dar sa mearga in retea nu ca aces cs?
Cine imi da linkuri dar sa mearga.

| Z3r0 a răspuns:

Daca nu mere sa faci setarile apasa ESC si dai connect,, server''.

| XxXDannyXxX a răspuns:

Nici mie nu imi merge azi dimineata cand am vrut sa joc nu mai mam putut cinecta la server numai cu boti