| AchiriAalex1 a întrebat:

Am jucat de curand League Of Angels si cand am vrut sa intru din nou m-a dat de la inceput dar nu stiu de ce. Ce ar trebui sa fac. Sa-r putea sa fie de la server? Adica sa ma apuc de un server si sa raman pe ala? Funda la raspunsul castigator.Scuzati categoria da e mai populata

Răspuns Câştigător
| sarah15 a răspuns:

Buna! Da, trebuie sa intri pe acelasi server si sa ramai pe el cu caracterul respectiv care ti l-ai creat atunci. Nu poti fi cu acelasi caracter si pe alte servere. Sper ca te-am ajutat, bafta!