| Juiceee a întrebat:

Am o intrebare pentru jucatorii de WoW, Molten Lich King mai exact. Am o problema si nu stiu ce sa fac.Cand incerc sa invit pe cineva in echipa sa facem o misiune, imi spune ca sunt deja intr-un grup.Am iesit de multe ori si am intrat iar, dar la fel.Si nici altcineva nu ma poate invita. Aveti vreo idee ce pot face? Va multumeschappy

1 răspuns:
| MytzaMytz a răspuns:

Pai poate fi un bug m-i s-a intamplat si mie..trebuie reinstalat WoW-ul sau creat al caracter.