| LariiSu a întrebat:

Am o mica problemuta. Incerc sa-mi fac un cont de Metin2 steel,dar tot timpul cand dau,,inregistrare",mi se reseteaza tot,si zice ca toate chenarele sau ceva e genul,trebuie completate. Eu le-am completat,dar tot asta imi apare. Am respectat toate regulile de scriere etc,dar tot nu merge. Am folosit si Mozila si Chrome dar si Opera,dar nici un rezultat.
Deci, intrebarea mea este urmatoarea: Cum as putea sa-mi fac un cont de Metin2 steel? >P.S Dau fundita la cel mai explicit :*

1 răspuns:
| Marius_Enache_1995 a răspuns:

Poate ai scris gresit/omis ceva. De exemplu poate atunci cand scrii parola ai scris gresit la repetarea parolei sau e-mail-ul este invalid.