| armandradu a întrebat:

am un cont de meti2ro lvl 30 am un fms (as vrea sa-l fac +9) cate updateuri ar trebui sa fac pe zi? plz fundita

2 răspunsuri:
| zxcv1234 a răspuns:

Buna. Trebuie sa fac 1 din 2 in 2 zile dar asta este o smecherie pentru 45% mai mult noroc. FUNDA.

| Marius875 a răspuns:

Mandau cont pe virgo lv 38 de ninja cu fms +9 armura furnica rosie +8 scut de lv 21+8 casaca de lv 21 + 9 dga+9 arc corn +7 are 1 magie G si una m3 bani 4kk si cal e super bun da eu nu mai joc daca vr til dau! baga id de mess pregat12@yahoo.com si mai am un cont de sura asemanator cine vrea sa-mi zica!