| Acaikus a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu dupa parerea voastra care parte din trilogia Prince of Persia( The Sands of Time; Warrior Within; The Two Thrones ) vi se pare mai tare adica eu am aproape toata trilogia mai putin The Sands of Time big grin oricum celelalte doua sunt super tari daca sti sa le joci deci astept parerile voastre si puteti sal jucati daca vreti e superwinking

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Sunt tari toate seriile pop (price of persia) toate te arunca intr-o atmosfera incendiara.Merita descarcat/jucat.Din punctul meu de vedere aceasta serie nu este plictisitoare dolc.Ba din potriva este foarte captivanta.Pe la 9sau 10 ani nu ieseam din casa datorita acestui joc.Pe mine sincer sa fiu seria pop este foarte cunoscuta in toata lumea. Chiar daca am terminat seria de vreo 3-4 ori cand ma plictisesc o iau de la capat si tot nu ma plictisesc de vestitul Pop.