| bogdangfw a întrebat:

Buna TPU cine are hack gold pentru pokie ninja add bogdanglontbogdan@ yahoo.com dau si funda

daca e nevoe si merge hacku dau un cont pe ro cu freza lvl 36 nu prea are itm leonis are si bilete v2 22 parca oricum il dau pe bune nu ma mai joc ro vreau doar hacku

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Deocamdata nu exista nici un hack la Pockie Ninja dar e usor sa faci bani (stones) du-te zilnic in 'demon city" si fa cele 3 questuri (in party). Castigi bani usor.

| ktz742 a răspuns:

Stiu eu un hack. Il poti lua de aici: www.gohomestupidfag.net

Invatati dracu` sa jucati corect!

| thebosing a răspuns:

Uite un site care are http://master-hack98.blogspot.com/......cknew.html dar mie la unaimi trebuie cod