| andreiiiiii123 a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie un site pentru skinuri dale apt stickuri adica stick pivot figure da unul misto cu skinuri dale a cu skinuri cu degete ci arme marfa cu sunete ca am mare nevoie de sunete cu din astea ca la foc cand tragi un foc cu pistolul sau pusca cand iese ala galben poate si niste gloante pls ajutati-ma funda+vot big grin

1 răspuns:
| MsLoock a răspuns:

Salut.Am si eu problema asta, dar am gasit un site.Ti-l dau si tie pentru ca stiu prin ce treci
http://www.droidz.org/