| Dinnozzo a întrebat:

De curand mi-am descarcat un Counter-Strike 1.6 Warfield 2012 si atunci cand dau la "Internet" sa caut servere, nu imi gaseste nimic. Ma puteti ajuta? Fundatongue! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anonim15_7552 a răspuns:

... Nu este nimic grav :D dai la favorite, si daca nu ai colo sv uitate jos (tot la favorite) si scrie undeva add server parca, bagi acolo sv pe care joci si o sa le ai (http://servere-cs.freakz.ro/lista_servere_counter-strike_1.6.html) Bafta :D

1 răspuns:
| swat009 a răspuns:

Nu exista pentru cs-ul tau cum nu e si pentru cs source sau global offensive