| Destyny a întrebat:

de mult jucam un joc frumos trebuia sa iti alegi un sofer si masina (care era mereu la fel) si senemea ceva de genu car crazy sau ceva de genu si era un taxi pe care il conduceai si trebuia sa iei oameni sa ii duci la o anumita locatie si stiu ca treceai pe langa o biserica cu popa ma rog daca il stie cineva...
dati-mi adresa de unde il pot descaraca ca nu il jucam online

2 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Crazy Taxi se numește jocul, îl jucam și eu în tinerețile mele.

http://games.brothersoft.com/crazy-taxi.html

| Destyny explică:

Apropo nu vreau demo