| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU! Metin2 privat la eventul OX vreau sa-mi dati toate intrebarile si raspunsurile la ele am auzit ca sunt peste 200+ de intrebari.
Vreau sa castig si eu o data acest event multumesc (FundaVOT)!

2 răspunsuri:
| cezar987 a răspuns:

Zimi pe ce sv joci si ma bag si eu.Si te ghidez si cand e sa fim numa noi doi eu o sa pun raspunsul aiurea si u o sa castigi.P.S. O sa intru pe servarul carel joci peste 2-3 zile ca acu pc meu e la reparat si vb pe mss intru pe TPU etc pe pc mamei mele.Bye! fundita?

| Mihail2020 a răspuns:

Metin2United.
Limba este in engleza.