| cristi28george a întrebat:

mi-am instalat si eu de curand jocul medal of honor.
problema este urmatoarea, imi da misiunea aia la inceput cu tintele acelea, imi arata sa o impusc o tinta, o impusca, imi arata sa impusc si a doua tinta, dar dupa ce o impusca si pe a doua
nu trece mai departe (adica imi arata tot aceeasi tinta sa o impusc)
si tot asa pana la infinit.
nu stiu ce sa fac ca sa trec mai departe, la urmatoarea misiune.
va rog ajutati-ma! dau funda! >:-

Răspuns Câştigător
| CioarecYonutz a răspuns:

Trebuie sa o impusti de 10 ori pe urma sa schimbi arma si sa o mai impusti inca de 10 ori.

1 răspuns:
| Azre a răspuns:

Vezi aici
http://www.ign.com/......gh-1130202
Citește și vezi unde e misiunea