| CeaMaiDulce a întrebat:

Mi-ati putea explica cat mai explicit cum se descarca Metin2 Hammer? Va rog spuneti-mi, funda+vot!

Răspuns Câştigător
| cristy799 a răspuns:

A! pai intri pe site si dai pe download! dupa astepti 45 sec si dai pe regular download! si gata! (Cand dai pe download iti intra pe www.megaupload.com)

2 răspunsuri:
| cristy799 a răspuns:

Intri pe http://hammermt2.servegame.com/ si il descarci! Dar ai grija ca nu merge tot timpul! Plz funda :D

| CeaMaiDulce explică:

@ cristy799 eu vreau sa stiu cum se descarca, nu de unde, ca stiu si eu ca de aici.