| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Pentru cei care joaca transformice acest joc este virusat? Ca in ultima vreme au tot aparut virusi in laptop dar pana acum nu am avut nicio problema cu acest joc. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| StropWoW a răspuns:

Nu.Jocurile de pe net nu contin virusi doar daca downloadezi(descarci) anumite fisiere...Iti recomand un antivirus mie imi place Bitdefender sau Kaspersky e bun... Poate ai descarcat ceva ce nu trebuia downloadeazati si CCleaner.Bafta!

1 răspuns:
| Iepuretipator a răspuns:

Si eu joc transformice de mult, nu am nimic, nici un virus! joaca linistita