| JhonCenaWwe a întrebat:

Un prieten a fc un sv de metin2. Si mi-a zis ca daca ii aduc playerii imi da [TGM] ziceti-mi si mie cum as putea aduce multi playeri sau macar un site unde ii pot face reclama. Dau FUNDA. (scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca este un server care tine 24/24 in fiecare zi, poti face reclama.
2 Intri pe google si cauti asa "metin2 Top" sau "metin2 top 100" fara ghilimele.
3 Te inregistrezi pe fiecare sait si ii faci de acolo reclama cu saitul sau si restul.
4 Daca este votat in fiecare zi acel site, ajunge pe prima pagina si poti aduce mai multi jucatori.
5 Promovarea o poti face prin site-urile de socializare gen:Facebook, Youtube, TPU, Forumuri, Google, etc.
Daca a fost de ajutor sa nu uiti sa dai Funda celui mai bun raspuns sau sa evaluezi Raspunsul.

1 răspuns:
| VitalBullet a răspuns:

Cum ai zice la server? e hostat?