| Licurg a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot schimba skinul la minecraft fara sa platesc .

Răspuns Câştigător
| electriz a răspuns:

Salut. Skinul in multiplayer poti sa til schimbi dar il vezi nuami tu.Trebuie sal cumperi neaparat ca sa-l vada si altii.Sau ai putea sa folosesti mineshafter [cauti tutoriale cum sa-l folosesti] dar skinul il vad nuami aia care au si ei acest program. Sper ca team lamurit cat de cat, jocul trebuie CUMPARAT pentru multiplayer happy

2 răspunsuri:
| DimaMD95 a răspuns:

Http://www.minecraftskins.com/
Uite aici pentru multiplaer trebuie sati schimbi numele dupa cum e scris skinul

| DimaMD95 a răspuns:

Sau il poti dowlanda si il poti mune in mapa cu jocul si va fi pe tine sckinul